Balkan Unix Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


BALKAN UNIX COMMUNITY
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 [Izgubljena Imovina] Server Nick: Nikola_Filipovski

Go down 
Autor/icaPoruka
Nikola_Filipovski

Nikola_Filipovski


Posts : 33
Join date : 20.09.2012
Age : 30
Location : Zemun, Serbia

[Izgubljena Imovina] Server Nick: Nikola_Filipovski Empty
PostajNaslov: [Izgubljena Imovina] Server Nick: Nikola_Filipovski   [Izgubljena Imovina] Server Nick: Nikola_Filipovski Icon_minitimesri 26 ruj - 12:23

Nick na serveru: Nikola Filipovski
Nick na forumu: Nikola_Filipovski
Sto ste izgubili: Dva Mavericka i NRG 500
Datum kada ste primjetili nestanak: danas, danas sam i kupio.. Danasnji Datum: 26.9.2012
Dokaz da ste posjedovali Imovinu/Novac: Nemam sliku ali zna igrac koji mi je dao pare da to kupim Lew_Brows a isti problem je imao i GaBry_Corleone.
Opis problema: Imate na FB Grupi, jer ovde ne mogu da stavljam linkove josh danas, kada budem mogao da stavljam linkove edit cu temu Smile Uzeo sam malopre NRG-500, Sparow Helicopter i Turismo Auto.. od svega mi je ostao samo auto... ali za ova tri imam dokaz, tako da se nadam da ce te uvaziti i dva Mavericka i NRG-500 koje sam spomenuo gore.. Sad


Zadnja promjena: Nikola_Filipovski; sri 26 ruj - 20:14; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Dodavanje neceg jos malo bitnog)
[Vrh] Go down
http://itmreza.org/
 
[Izgubljena Imovina] Server Nick: Nikola_Filipovski
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» (Izgubljena imovina) Server Nick:Roberto_Benetti
» Izgubljena Imovina
» Izgubljena vila nick Matija_Lawrence
» [Racun Bug] Server Nick: Nikola_Filipovski
» Server novi rekord xD

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Balkan Unix Community :: Balkan Unix - IP: 217.26.67.46:7778 :: Korisnicki Racun-
Forum(o)Bir: